Lietuva

Profesionali įranga

Bose siūlo platų profesionalios garso įrangos pasirinkimą, nesvarbu ar įgarsinti norite mažą kavinę, parduotuvę, ofisą, kuriuose reikėtų tik foninės muzikos, ar didesnes patalpas, kuriose skambės foninė muzika, tačiau garso sistema bus naudojama ir įvairiems pranešimams, skirtingose zonose  reikės ir skirtingo garso šaltinio. Esate muzikantas ar pranešėjas, kuriam reikalinga lengvai montuojama ir transportuojama įranga? Bose muzikantų įranga -tai ko gero geriausias sprendimas, kurį galite rasti. Reikia drėgmei ar lauko sąlygoms atsparių kolonėlių? Jas taip pat galime pasiūlyti, tad lauko terasų, parkų ar baseinų įgarsinimas nesudarys jokių problemų.  Bažnyčios, sporto klubai, stadionai ar didžiuliai prekybos centrai? Ten, kur reikia kokybės ir ilgalaikių sprendimų, klientai renkasi Bose!

 

Orientuota į klientą

Bose atsižvelgia į specifinius pageidavimus bei poreikius ir gali pasiūlyti geriausius sprendimus kiekvienam įgarsinimui. Nesvarbu kokia patalpa, kokia objekto paskirtis ar pageidaujama atmosfera, galime pasiūlyti optimalius sprendimus.

 

 

Akustinis dizainas 

JAV patentuota Bose® MODELER® programinė įranga gali atkurti bet kokios patalpos akustinius modelius. Šios išskirtinės programos pagalba galima patikimai numatyti būsimą skambesį.

 

 

Pirmiausiai išgirskite, tik tada pirkite! - AUDITIONER® Audio Demonstrator

Tai JAV patentuota programa, kuri specialios klausymo/domonstravimo įrangos pagalba leis išbandyti planuojamą Bose garso sistemą. Jos pagalba iš anksto galima suplanuoti tikslias pageidaujamas garso sistemas ir jas išbandyti dar prieš instaliaciją, taip iki minimumo sumažinant klaidų ir netinkamo galutinio rezultato tikimybę.

 

 

Projektų valdymas 

Kompetetingas projektų vadovas parengs sutartį ir įrangos montavimo planą, rūpinsis visu instaliavimo bei įrangos montavimo procesu, prižiūrės, kad viskas butų atlikta pagal reikalavimus bei atitinkamu metu.

 

 

 

Platus produktų pasirinkimas

Bose siūlo didelį specializuotų produktų pasirinkimą. Pasirinktinai didelės sistemos viešbučiams, oro uostams, stadionams ar specialiai pritaikytos sistemos kavinėms, barams, prekybos salonams, nešiojama muzikantų įranga, sprendimai įgarsinimui lauke. Sistemas galima išskirstyti ar sujungti į zonas, garso šaltinius paskirstyti atskiroms zonoms ar visas zonas sujungti į vieną, naudoti kaip gaisro ar evakuacijos garsinę sistemą.

 

 

Instaliacija

Lanksčios instaliavimo programos, kurios prieinamos per autorizuotų atstovų tinklą. Pasirinktinai ar tik akustinės sistemos, ar kartu su apšvietimu, garsiniais pranešimais ar kita įranga.

 

 

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Pagal susitarimą pilnas ar dalinis pogarantinis aptarnavimas, darbuotojų apmokymai, įrangos atnaijinimas ir papildomos įrangos instaliacija.